• Bezručova 187, 276 01 Mělník
  • info@cvicirna.cz
  • +420 604 514 142 (Volat po 14. hodině)

Ceník

Aktuální ceník

Cvičení s kartou Cvičírna:
Jednorázový vstup za 115,-
Zvýhodněné permanentky

Cvičení bez karty:
Jednorázový vstup za 150,-

Zjistit více

od 70,- Kč

Permanentky

Speciální zvýhodněné vstupy pro držitele karet Cvičírna

Zjistit více

od 70,- Kč

Kompenzační cvičení

Kompenzační cvičení je individuální. Zaměříme se na vaše problémy a partie, se kterými nejste spokojeni. Na lekcích se domlouváme společně dle vašich časových možností.

Zjistit více

od 350,- Kč

Piloxing KO

Piloxing Knockout je intervalový a vysoce energický trénink zaměřený na spalování, rýsování a budování fyzické zdatnosti, při němž se vychází z metody PILOXING, kde hlavně figurují dvě formy cvičení, a to dynamický box, přecházející do ladných pohybů pilates. Nicméně u Piloxing Knockout je přidán další prvek, kterým je dril neboli posilování s vahou vlastního těla.

Zjistit více

115,- Kč

Barre Method

Barre cvičení je založeno na kombinaci pozic inspirovaných baletem, rehabilitačním cvičení a dalšími disciplínami, jako posilování s vahou vlastního těla, jóga a prvky pilates.

Zjistit více

115,- Kč

Fitball

Cvičení vycházející z aerobiku, doplněné o využití gymnastického míče, při kterém si protáhneme celé tělo, a podaří se nám vytvarovat problémové partie. Fit ball, a nebo také Super ball je posilovací a balanční cvičení, které obsahuje některé z rehabilitačních prvků zlepšující stabilitu i ohebnost páteře a posilovací cviky pro zpevnění i tvarování postavy.

Zjistit více

115,- Kč

TRX

Jedná se o efektivní a zábavné cvičení, které přináší úžasné výsledky. TRX je vhodné pro každého. Náročnost cviku si volí každý sám. TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla. Při cvičení na TRX používáte jako závaží svou vlastní váhu. TRX nabízí nekonečné množství cviků, které lze neustále obměňovat.

Zjistit více

115,- Kč

Kruhový trénink

Jak název cvičení vypovídá, jedná se o cvičení v kruhu, kdy se během celé hodiny procvičí všechny svalové partie. Trénink se obvykle skládá ze 3 – 5 kol po cca 5 – 15 minutách a mezi koly jsou 2 minutové pauzy, jelikož během kola pauzy žádné nejsou. Kolo obsahuje několik druhů cviků, které se provádějí na různých stanovištích, kde každý stráví zhruba 30 vteřin, poté se přesouvá na další stanoviště a takto se to mění po celou dobu kola.

Zjistit více

115,- Kč

Poweryoga

Jóga je výborné relaxační cvičení, které je hlavně o dýchání a sladění dechu s pohybem. Zde se člověk protáhne, natáhne svaly a vazy, ale hlavně se naučí správnému dýchání.

Zjistit více

115,- Kč

Stepaerobic

Základem cvičení je vystupování na step neboli odpružený plastový stupínek. Výška stupínku je nastavitelná a cvičení je velmi intenzivní. Jednoduché kroky se spojují do choreografie. Tyto kroky se potom mohou zaměnit za taneční kroky a tím je sestava zajímavější a zábavnější.

Zjistit více

115,- Kč

Latino fit

Tančíte rádi? A necháte se snadno unést rytmem hudby? Tak je toto cvičení přímo pro vás. Tanec a posilování v jedné hodině. Nechte se unést tóny latinskoamerické hudby pod vedením energické trenérky.

Zjistit více

115,- Kč

Tabata

Vysoce intenzivní intervalový trénink, také nazývaný jako HIIT. Tabata je unikátní druh cvičení, kdy můžete spálit během chvilky obrovské množství tuků. Také to není cvičení zadarmo. U tabaty si sáhnete až na své dno. Ale kdo jednou vyzkouší a neodradí ho po tréninková únava, bude nadšený! V tabatě se cvičí např. 60s co nejrychleji a 30s odpočívá. Intervaly se samozřejmě mohou lišit.

Zjistit více

115,- Kč

Cvičení pro těhotné

S rostoucím miminkem v bříšku se rychle zvyšují nároky na fyzickou kondici každé budoucí maminky. Pravidelné cvičení v těhotenství je příjemný a účinný způsob, jak zůstat fit během těhotenství a dobře zvládnout i zátěž během a po porodu. Cvičení probíhá v rámci kompenzačního cvičení.

Zjistit více

od 115,- Kč

Jóga ve vzduchu

Chcete vyzkoušet něco nového? Tento druh cvičení je speciální v tom, že necvičíme pouze na zemi, ale ve speciálních závěsných sítích, díky kterým se dostaneme do pozic, při kterých si můžeme skvěle posílit i protáhnout celé tělo.

Zjistit více

175,- Kč